Published On: 4 Prill, 2016

Amerikanët e duan Shqipërinë dhe shqiptarët! (Video)

 

 

Pse e duan Amerikanët Shqipërin?Why do Americans love Albania?

Posted by Dardania Sacra on 2016-03-31

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...