Published On: 30 Korrik, 2016

Ambasadorja Vlora Çitaku e dashur dhe respektuese me mërgatën shqiptare, nderoi disidentin Gërvalla

Ambasadorja Vlora Çitaku gjatë vizitës ngushlluese, vitin e kaluar, familjes së poetit dhe disidentit Zeqir Gervalla, e cila humbi më të dashurin e tyre, u takua edhe me shefin e policisë James VanBrede, i cili kishte ardhur për ngushëllime gjithashtu. Shefi i policisë i prekur thellë për vrasjen e pakuptimtë, përveç ngushëllimeve të shprehura, e njoftoi familjen Gërvalla drejtpërdrejt se deri ku kanë arritur hetimet.


 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    Sigurisht…trimeria dhe guximi s kane fund , lindin bashke me njeriun qofte femer ose mashkull.Vlora njiher e shpartalloi dhe e bloi si ne mulli te Haxhi Zekes , Ivica Daciqin ne KS te Kombeve te Bashkuara…thjesht ja psh* ri salltanatin…!
    Sigurishte se kjo trimeresh shqiptare do ta nderoje edhe disidentin Gervalla dhe do ti gjendet afer kure ai ka me se shumti nevoje qe dikush ti gjendet prane…!

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...