Published On: 23 Mars, 2016

Ambasadorja e BE në Shqipëri Vlaudin, ecën vetë! (Foto)

  • Po, kjo që po shihni në foto është Ambasadorja e Bashkimit Europian në Shqipëri Romana Vlaudin.

Gazeta Express e shoqëroi nëpërmjet objektivit në distancë.

Për të është shumë normale që të ecë në këmbë e vetme, pa shoqërues apo eskorta.

Pa policë që çajnë rrugën dhe krijojnë trafik me makina të shtrenjta, ashtu siç bëjnë rëndom politikanët tanë.

Por nuk janë të vetmit, sepse ka edhe nga ata gjyëtarë me ora të shtrenjta sa një makinë e AMbasadës amerikane në Shqipëri.

Nuk e dimë se si do të ndieheshin politkanet e SHqipërisë që preferojnë të shkojnë deri në Prishtinë për një foto, të ndërrojnë stilistët dhe parkukierët çdo muaj apo të vishen me aksesorë miliona euroshe.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...