Published On: 13 Shkurt, 2016

Ambasadori Minxhozi, Gjykata speciale ka punë edhe në Shqipëri

  • Ambasadori shqiptar në Kosovë Qemal Minxhozi në Emisionin Komiteti ka folur edhe për Gjykatën Speciale e cila pritet të gjykojë krimet e supozuara të UÇK-së. Ai ka dhënë përgjigje edhe për atë nëse shtetasit shqiptarë mund të ndiqen nga kjo Gjykatë për faktin se edhe atje janë kryer hetime nga Taskë Forca e BE’së.

Ja çfarë thotë ai:

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. mali thotë:

    Ibrahim Kelmendi Miladin Popovici2. Krye spiuni trathetari i tana llojeve,Misioneri dhe formuesi i bandes vrasese ne Kosove.
    Lista e kriminelve dhe hajnave qe duhet te merret Gjykata Speciale, ashte e gjate duke filluar nga kryet e bandes komuniste, hartuesit dhe projektuesit e perkrahesit e krimit Fatos Klosi Fatos Nano Koco Danaj Skender Gjinushi Dilaver Goxhaj Bedri I. Rexhep Q. Adem D. Ibrahim K. Xhavit H. Bardhyl M. Hashim Th. Kadri V. Azem S. Xhabir Zharku F. Lima Sali V. Sabit G. Rexhep S. Jakup K. Ali A. Fazli V. Musa Xh. keta ishen disa nga kryesoret komandantet e krimit, komisaret politike R.Qosja Adem D. Ibrahim K. Xhavit H. Azem Syla jan krye banda qe barten krimin ne Kosove perpiluan listat pregaditen vrasjet e kundershtareve politike. Nese nuk i arreston Specialja te japin pergjegjesi, kur ska me ardhe Drejtsia ne vend dhe kurr nuk ka me u qetsu Kosova.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...