Published On: 22 Prill, 2016

Ambasadori Lu i shkon në zyrë Berishës, pse të armatoset populli (VIDEO)

 • Në një takim të papritur dhe të pa njoftuar për mediat, ambasadori amerikan në vendin tonë është gjendur në zyrën e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Përsa kohë asgjë nuk është zyrtare, nuk dihet tema e bisedës së tyre, por vlen të thekson se ky takim vjen vetëm një ditë pas deklaratës së fortë që Berisha bëri dje në Kuvend.

Ai i bëri publikisht thirrje qytetarëve shqiptarë që të armatosen për të mbrojtur veten e tyre dhe të dalin kundër rendit kushtetues.

Takimi vjen edhe në kuadër të diskutimeve të përmuajshme për Reformën në Drejtësi. Takimi ka zgjatur rreth 45 minuta.

/Gazeta Express/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Mal Uka thotë:

  Sociapisat po i epin kahje e interpretim negativ fjales
  se zotit Berisha Nese perdite lexojme lajme te zeza qe me
  uniforme policije kryejn vrasje Me maska te futen ne shtepi
  e dyqan hajnat dhe pa therre ne kemb vjedhin bile po te kete taksirate i zoti i shtepise e ti takoj Vrasjen e vdekjen e ka te sigurt Keshtu nese e nxen hajnin ligji pronarin e dhunuar e ndeshkon Pse e vrave hajnin Pse e vrave banditin Andaj thirrja e Berishes ka kuptimin
  Shteti po e mbrone krimin Qytetari ta mbroje vehten
  qytetari qe e mbrone pragun e shtepise nuk eshte kriminel nese e mbrone Vajzen e vet qe mafija tmos qesin ne treg nuk eshte kriminel Pra fajet i ka shteti me pushtet banditash ! Rnofte Salih Berisha ! Keshtu flet shqipetari po nuk e pelqejne garnitura e hajnushve bandit Sala eshte krah qytetarve te nershem qe ata kurr nuk perdorin arme ne emen per te bere krim Por vetem ne mbrojtje te dinjitetit qe tmos i neperkembet dhe as koken tmos e kete te sigurte !
  !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...