Published On: 17 Mars, 2016

Ambasadori i Shqipërisë Minxhozi i indinjuar me deportimin e Boiken Abazit

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë Qemal Minxhozi ka thënë se rasti i dëbimit të Boiken Abazit nuk është dashur të ndodhë. Ai ka thënë se Policia e Kosovës i ka ofruar informata jo të plota për rastin.

Ja cfarë thotë ai:

“Nuk janë shprehur saktë informatat rreth Boiken Abazit …cila ishte urgjenca që të depërtohet … Natyrisht ne kemi marrë informacion që ende nuk është i plotë që nuk tegon shkaqet. Ky është rasti i parë që ndodh ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë ….

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ka hedhe gure kjo gjooooooo thotë:

    Kjo egersire komuniste ka fjuajtur policin memgur te rende 4 kilogram….smth ke bere tentimbrasje…….pra kjo ehersire komuniste eshte dashte te burgoset dhe denohet me burg shum jeqar….e jo te dergohet gratis ne shqiperi.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...