Published On: 30 Mars, 2016

Ambasadori amerikan Bejli: Fatime Fetai model i femrës shqiptare që bën historinë

Shkup, 30 mars -Gazetarja që udhëheq emisionin ClickPlus pranë TV21, Anita Latifi në statusin e saj në “Fejsbuk” ka postuar një fotografi pranë ambasadës amerikane në Shkup së bashku me prokuroren Fatime Fetai dhe disa gra tjera të fuqishme në profesione të ndryshme. Thënia “një fotografi vlen sa 1000 fjalë” nuk ka nevojë t’i nënshtrohet analizës semantike sepse Anita Latifi  veç më e ka ‘dekoduar’ me fjalët “një fotografi e madhe dhe e fuqishme”.

Në një status tjetër Anita Latifi shkruan:

Qëlloni cila ishte femra e parë të cilën e përmendi Ambasadori Amerikan Xhes Bejli në fjalimin e tij për femrat që po bëjnë histori tani ???? Fatime Fetai zemra mal ????

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...