Published On: 10 Maj, 2016

Ambasadorët Lu e Vlahutin janë në telashe, s’dinë çfarë të bëjnë!

Ditën e sotme, ambasadori i SHBA, Donald Lu dhe ajo e BE, Romana Vlahutin do të zhvillojnë takime me grupet parlamentare të PS dhe të LSI.

Sipas burimeve, takimi me grupin e parlamentar të PS do të zhvillohet në orën 15:00, ndërsa me grupin e LSI në orën 17:00.

Ndërsa takimi me grupin parlamentar të PD do të zhvillohet nesër, pasi sot kryeopozitari Lulzim Basha ndodhet për një vizitë në Itali.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...