Published On: 22 Mars, 2016

Ambasada e Kosovës në Bruksel: Shmangni hapësirat publike

Ambasada e Kosovës në Bruksel, pas katër shpërthimeve në Bruksel ku mbeten mbi 13 persona të vdekur dhe shumë të plagosur, u ka bërë thirrje shtetasve të Republikës së Kosovës që t’i shmangin hapësirat publike dhe transportin publik.
“Ambasada e Kosovës në Bruksel njofton të gjithë shtetasit e Kosovës në Belgjikë të shmangin qarkullimin e panevojshëm me mjete të transportit publik apo qëndrimit në hapësira publike. Rekomandohet fuqishëm të ndiqen udhëzimet e sigurisë së lëshuara nga autoritetet belge”, thuhet në një njoftim të Ambasadës, transmeton lajmi.net
Ambasada ka në dispozicion numrat e telefonit + 32 2 773 27 00 dhe numrin emergjent +32 460 957163.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...