Published On: 19 Shkurt, 2016

Alma Lama: Albin Kurti na quajti minj!

Deputetja e LDK-së, Alma Lama ka reaguar ndaj një deklarate të Albin Kurtit, i cili sipas saj, i ka quajtur minj.
Shënimi i plotë i saj:
Albin Kurti na quajti ne deputeteve – perfaqesues legjitim te popullit, minj.
Kjo gjuhe, ky diskurs publik eshte i peshtire dhe i papranueshem.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...