Published On: 7 Gusht, 2016

Balli Kombëtar Demokrat proteston kundër Demarkacionit me 19 gusht

Kryesia e Organizatës Balli Kombëtar Demokrat në Republikën e Kosovës i fton qytetarët dhe subjektet tjera politike të na bashkohen me datën 19 Gusht 2016, duke filluar nga ora 14:00, në protestën paqësore të organizuar kundër Marrëveshjeve të Brukselit (Demarkacioni me Malin e Zi dhe Asociacioni i Serbisë së Madhe). Protesta mbahet në Prishtinë, afër ndërtesës së Kuvendit të Republikës.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. margarit nilo thotë:

    Europa dhe ”mikesha” Amerike kan vene kushte, o ta firmosim, ose nuk na fusin ne Europe. Keta jan ”miqte” tane amerikan, para te cilve duhet demostruar me shume se sa para Kuvendit te Kosoves.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...