Published On: 23 Janar, 2016

Allegri synimi kryesor i Chelseat

Skuadra e Chelseat e ka vendosur Massimiliano Allegrin si synimin kryesor për postin e trajnerit edicionin e ardhshëm.

Trajneri italian kishte sezon fantsatikë me Juventusin, por edhe tani pas një starti të vështirë skuadra e tij po kalon momente të jashtëzakonshme.
Guus Hiddink do të jetë trajner i bluve nga Londra vetëm deri në fund të këtij sezoni dhe Chelsea e do trajnerin e Juves, Allegri për sezonin e ardhshëm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...