Published On: 24 Shkurt, 2016

Allegri: Në fillim na mungoi vetëbesimi

  • Massimiliano Allegri mendon se Juventusit i mungoi vetëbesimi në duelin ndaj Bayern Munichut.

Bianconerët pranuan dy gola pas një dominimi total të bavarezëve për një orë lojë, mirëpo pastaj u kthyen për ta barazuar rezultatin (2-2).

“Për t’u kualifikuar duhet të fitojmë dhe tash duhet ta bëjmë këtë atje”.

“U përmirësuam në pjesën e dytë dhe mbi të gjitha krijuam vetëbesim dhe kjo na u shpërblye”.

“Kjo ndeshje dëshmon se në Ligën e Kampionëve duhet të kesh më shumë besim dhe kurajë”, ka deklaruar trajneri për Mediaset Premium.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...