Published On: 19 Shkurt, 2016

Alivanoset deputetja Haxhiu e lënduar nga sigurimi

  • Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, si duket nuk ka mundur t’i bëjë ballë ngjarjeve në Kuvend. Ajo është rrëzuar dhe më pas është alivanosur. Afër saj janë parë kolegët e tjerë duke i ofruar ndihmë.

Albulena Haxhiu by GazetaExpress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...