Published On: 28 Prill, 2016

Ali Ahmeti viziton në spital dajën e vet, Fazli Veliun (Foto)

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka vizituar sot në spital dajën e vet, Fazli Veliun. Ai gjatë vizitës së tij i ka dhënë kurajo Veliut se gjendja e tij shëndetësore do të përmirësohet shpejt.

Ahmeti ka qenë i shoqëruar nga familjarë tjerë, të cilët bashkërisht e kanë vizituar në spital kryetarin e Shoqatës së Veteranëve të UÇK-së së Maqedonisë, Fazli Veliun.

“Daja mbetet si prindi dhe mësuesi im. I dëshiroj rimëkëmbje dhe të vazhdojmë nderimet te familjet dhe të pavdekshmit e Atdheut”, mësohet se është shprehur Ahmeti duke i dëshiruar shërim të shpejtë Veliut, i cili edhe nofkën nga lufta e ka “Daja”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...