Published On: 7 Prill, 2016

Ali Ahmeti ndrron mendje, vjen në ceremonin e inaugurimit të presidentit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti megjithatë do të marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Hashim Thaçit, si president i Kosovës. Kështu i kanë thënë Gazetës Blic, burime të afërta me Hashim Thaçin.

“Pavarësisht pse mediet sot raportuan se Ali Ahmeti nuk do të jetë i pranishëm në ceremoninë e së premtes, ai e ka konfirmuar ardhjen e tij”, tha ky burim i Gazetës Blic.

Gjatë ditës së sotme disa medie raportuan se Ali Ahmeti nuk do të marrë pjesë në këtë ceremoni, gjë që u pa nga opinion si lajm i befasishëm, kur dihet afërsia e dy liderëve.

Ndërkohë, në këtë ceremoni janë ftuar liderë të shumtë jo vetëm nga rajoni, por dhe më gjerë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...