Published On: 2 Shkurt, 2016

Ali Ahmeti konvertohet në turqeli!?

Zyrtarë të lartë të Bashkimit Demokratik për Integrim të hënën morën pjesë në hapjen e shtabit komunal në Komunën e Pllasnicës.
Në ambientin ku ishte caktuar pritja, për çudi ishte vendosur vetëm flamuri turk dhe ai partiak. Ndërkohë që mungonte flamuri shqiptar.
Shefi i Shtabit Qendror të BDI-së, Bekim Neziri para anëtarëve të shtabit komunal partia tw cilws i takon ai është e përgatitur për zgjedhjet e parakohshme  parlamentare.
“Qëndrimi i BDI-së është që zgjedhjet të mbahen me 24 prill dhe me mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare vendi të dal nga kriza politike në të cilën gjendet tani dhe dalja nga kriza është në të mirë të vendit dhe qytetarëve”, tha Neziri, duke shtuar se BDI veq më ka hapur shtabet komunale dhe ata vendore për të shënuar edhe një fitore të madhe. (INA)
 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Ali Ahmeti,ka nuhatur diçka,ku done me na tradhetue edhe kesaj heres.Eshte ka veprone me kek te tjereve.Ky qen nuk e perkrah flamurin e shqiptareve,?Me turqi mundemi te jemi si dy shtete mike,por pa ja cenue njeri tjetrit sovaritetin.Sepse une jam ai qe e shpetova turqine nga çfarosja.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. Xhafer Leci thotë:

  Edhe sikur të ishin të gjithë këta pjesëmarrës turqi, megjithëatë, është turp të mos valvitë flamuri shqiptar!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...