Published On: 25 Shkurt, 2016

Ali Ahmeti heshtë, nuk sqarohet se çfarë besimi i ka dhënë Gruevskit !?

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti nuk ka sqaruar akoma  se çfarë i ka premtuar partnerit të tij të koalicionit VMRO-DPMNE, për zgjedhjet e 5 qershorit.

Kanë kaluar disa orë dhe lideri i BDI-së përmes një postimi në facebook k përgëzuar arritjen e marrëveshjes, duke shtuar se data e 5 qershorit koincion edhe festë partiake.

“Kam marrë besimin e plotë të Ali Ahmetit se mbështesin 5 qershor si datë për zgjedhje me ose pa LSDM-në”, ka theksuar Gruevski.

Por deri tani heshtje në partinë e integristëve lidhur me këtë deklaratë të Gruevskit që ka irituar elektoratin e saj. (INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...