Published On: 11 Shkurt, 2016

Alfred Peza: Blushin e kam më mik se Ramën

Deputeti socialist Alfred Peza deklaron në “Opinion” se ka më mik deputetin Ben Blushi se sa Kryeministrin Edi Rama.

“E kam më mik se Ramën. Hëngra drekë me të, por kjo nuk më ndalon të them mendimet e mia hapur”, tha Peza.

Deputeti Alfred Peza deklaroi se “Blushi  është një personazh që do të bëjë edhe politikanin edhe shkrimtarin, dhe nuk e  bën mirë as njërën as tjetrën”.

“Ai do të jetë njëkohësisht edhe shkrimtari edhe politikani. Kadare ka thënë se shkrimtari është mbi politikën”, tha Peza.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...