Published On: 29 Shtator, 2016

Aleanca Kuqezi nis Operacionin “Fshesa” para Parlamentit: Të pastrojmë Shqipërinë nga plehrat politike

Aleanca Kuqezi ka zhvilluar nje proteste para Parlamentit ku ka kundershtuar ligjin per importin e mbetjeve. Sipas kesaj force politike, mazhoranca eshte blere nga parate e mafies.

Sipas AK, Shqiperia eshte e mbuluar nga plehrat dhe hashashi duke kercenuar seriozisht sigurine dhe shendetin e shqiptareve, ndaj dhe i kerkon ketyre te fundit te ngrihen per te pastruar Shqiperine nga plehrat politike.

Aktivistet e saj kane hedhur ne menyre simbolike fshesa para Parlamentit duke u shprehur se, plehrat politike jane me te rrezikshme se plehrat urbane. /Opozita.com/

ak2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...