Published On: 10 Qershor, 2016

Aleanca Kuqezi “djeg” TVSH-në : Latë 10 milionë shqiptarë pa Kombëtaren për hir të TOP-it të Ramës (Foto-Video)

Aleanca Kuqezi protestoi sot para ambjenteve te radio Televizionit Shqiptar ne shenje revolte ndaj mostransmetimit te ndeshjeve te Kombetares kuqezi ne Euro 2016.

Kryetari i Forumit Rinor Kuqezi, Flavio Qarri, u shpreh nder te tjera se, “10 milionë shqiptarë në Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Presheve, Uqin dhe emigracion po prisnin qe te percillnin ndeshjet e kombetares por edhe te europianit France 2016 ne valet e TVSH por qeveria dhe TVSH i hapen krahun TV privatedhe se sot te gjithe duhet te paguajne nga xhepi per te ndjekur 64 ndeshjet”. /Opozita.com/

ak1ak2ak-tvshak-policiaak4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...