Published On: 24 Shkurt, 2016

Albulena mban premtimin, gatuan fli dhe pite për protestuesit (Foto)

Albulena Haxhiu e ka mbajtur premtimin dhe iu ka gatuar fli dhe pite protestuesëve që janë duke qëndruar në sheshin kryesor të Prishtinës, duke kundërshtuar qeverinë.

Ajo ka shkruar në Facebook dhe i ka lutur të gjithë që t’i ndihmojnë me gjëra të ndryshme.

“Fli, pite dhe turshi për qytetarët që po vazhdojnë të qëndrojnë në shesh

Të dashur miq,

ndihmoni edhe ju me ushqime, pije, batanije ose gjësende tjera.

Kundër Thaçit dhe qeverisë jokushtetuese!”./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...