Published On: 20 Shkurt, 2016

Albulena Haxhiut nuk i është gjetur gazi në trup (Foto)

Raportimet e disa portaleve online se deputetes së Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu i është gjetur gazi lotsjellës në trup, po del krejtësisht i pavërtetë.

Madje, ata kanë raportuar se edhe publikuar një rëntgen që mendohet se është e Haxhiut.

Ky rëntgen është i huazuar dhe publikuar para një viti në një ueb-sajtin “Lifenews.com”.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. lulja thotë:

  Qka snin e sheh te kta te VV rrugaq sdin kurgju kta katastrofa bre.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
  • Fehmi thotë:

   Lule: Nuk e kanë thënë të LVV se Albulenës iu ka gjetur diçka në trup, por ka qenë portali i PDK-ës, Indeksonline që ka shpifur se Albulena ka fshehur gazë lotësjellës në organin e saj gjenital. Andaj ti si femër duhet të të vij turp që në vend se t’i dalësh në mbrojtje një gruaje e akuzon atë përmes shpifjeve tani më të konfirmuara si të tilla.

   Përgjigjiuni
   Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...