Published On: 23 Mars, 2016

Albulena Berisha vuan nga leukemia, ka nevojë për ndihmë financiare (Foto)

Albulena Berisha pas diagnostifikimt me Leukemi Akute A.L.L ka marrë trajtimin e nevojshëm në  “LIV Hastanesi” në Stamboll të Turqisë.

Trajtimi në dy fazat e para me kemoterapi dhe radioterapi sipas raporit të mjekut ka dhënë rezultatet e dëshiruara dhe ka kushtuar 80.000 euro ndërsa për fazën e fundit të trajtimit, spitali ka kërkuar edhe 60.000 euro, njofton Klan Kosova.

Kjo shumë është e papërballueshme për familjen prandaj ata kanë kërkuar që të përkrahen financiarisht për trajtimin e mëtutjeshëm të Albulenës.

Në fotografinë e mëposhtme gjeni të dhënat e numrit të xhirollogarisë ku mund të bëni kontributin tuaj ashtu si edhe numrin për informata shtesë.

Untitled

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...