Published On: 30 Maj, 2017

Albin Kurti tregon të vërtetën e takimit me Isa Mustafën në shtëpinë e atij!

I nominuari për Kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti mohon se ka pasur takim me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa për të diskutuar lidhur me koalicion parazgjedhor.Kurti, madje ka mohuar edhe se ka pasur kontakt më të lidhur me këtë çështje, raporton GazetaBlic.com“Nuk kam pasur kurrëfar takimi me z. Mustafa. As kontakt nuk kam pasur më të se lere më takim”, tha ai në Magazinën Zgjedhore të Klan Kosovës.

Ndryshe, është gazetari dhe kandidati për deputet të Kuvendit të Kosovës nga radhët e NISMA-s, Milaim Zeka, ai i cili ditë më parë në po këtë emision ka deklaruar se Kurti është takuar me Mustafën për të diskutuar çështjen e koalicionit.Sipas tij, ky takim ishte zhvilluar në shtëpinë e Kryeministrit në largim, Mustafës. /Gazeta Blic/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...