Published On: 8 Nëntor, 2016

Albin Kurti në varrim: Drejtori i Policisë nuk i sillte incizimet se çka ndodhi në burg, por fliste për medikamente

Ish- lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti në ceremoninë e varrimit të Astrit Deharit ka akuzuar drejtorin e Policisë në Prizren, Nexhmi Krasniqin.

“Në vend që të sjellë incizimet menjëherë se çka ka ndodh, ai fliste për medikamente që nuk ekzistonin”, ka thënë deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti, raporton Gazeta Blic.

“Gruan e ke shtatzënë, dhe derisa presim fëmijën tënd biologjik, tashmë ke dhjetëra fëmijë që ke anatërësuar në VV”, ka theksuar ai.

“Lavdi jetës së shkurtër dhe punës së gjatë të Astritit”, ka theksuar ai.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...