Published On: 26 Shkurt, 2016

Albin Kurti, Hashim trego çka ndodhi me Behajdin Hallaçin

Albin Kurti tha se diktatira po zevëndësohet me regjim autoritar. Ndërsa duke folur për biografinë e Hashim Thaçit, tha se është fshehur biografia e tij në lidhje me LPK-në. Ai përmendi tri figura. Fadil Vata vdiq nga tortura, Afrim Zhitia u vra nga forcat serbe, mbetet enigmatike zhdukja e Behadin Hallaçit, dhe heshtja e zv.kryeministrit Thaçi, që ishte njeriu i fundit që u takua me Behadin Hallaçin, dhe nuk tregon se ku u vra dhe si.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...