Published On: 16 Shkurt, 2016

Albin Kurti = Hashim Thaçi?

 

A ka pas Albin Kurti truproje në burg?
A kanë qenë truprojet shqiptar apo serb?
A kanë qenë truprojet e armatosura?
Kush janë këta dy persona që duken si forca speciale në burg me Albin Kurtin?
Ç’farë vepre penale kanë kryer që janë burgosur?
Ku është bërë gjykimi i tyre? A është bërë gjyq i hapur apo i mbyllur?
Cila është masa e dënimit që e ka vendos gjykata?
Ku janë sot, a e kanë kryer dënimin apo vazhdojnë të jenë në burg?

Albin Kurti = Hashim Thaçi. Të dy përfaqësues politik të UÇK-ës./ Shqiptari.eu/

 

Petrit Kolaj

 
Displaying 5 Comments
Have Your Say
 1. Rexhë Bogu thotë:

  Posi;Dema nga e djathta e edhe
  Sylejmani në të majten e tijë janē truprojat qe jan torturua
  Njëjt apo edhe më keq se Albini. Merruni me 1 milion te këqia qe ia servoim vetes apo na i servoin këta të pa ngopurit me lekë e pushtet.
  Shihni kush flet për heronjet e për punët e mira(kurr të bëra)
  e tregojauni vendin se më tradhëtar është ai që në liri është keqpërdorues e idiot se ai qe “bëri ndonjë gabim a mosgjeturi”nën torturë!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Texhë thotë:

  Mos ia futni kot,sjan më t’ligj se ne qe pyesim e komentoim.
  Kan vuajt,janë torturua si mos më keq,çka guri s’do duronte e neve tani duam edhe t’i ulim se na paska than tezja Hashe….!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 3. Vlore thotë:

  Me falni desha ta di ku e keni marr kete shkrim ju qe e keni postuar?

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 4. Nuk eshte me rendesi thotë:

  Keta dy persona jane shqiptar te Deqanit, njeri eshte veprimtar dhe tjetri është ushtar i UÇK i zen rob gjate luftes, pa u perzire ne qeshtje politike keta dy persona nuk kan asgje te perbashkt me politike te vetmen gje qka keta e kan te perbashket me Kurtin eshte se kanë qenë ne te njejtin burg dhe janë perkujdesur per njeri tjetrin.
  E kuptoj luften speciale qe eshte duke u zhvilluar ne mediat elektronike…..

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
  • Kjo eshte shum e vertet thotë:

   Personi ne te majt te Albinit eshte Sylejman Bejata nga fshati Smrekovnic e Vushterris , ky person ka qen shum i torturuar ne burgun e Smrekovnices e te Mitrovices e ne fund ka perfundue ne burgun e Pozharevcit !!!

   Përgjigjiuni
   Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...