Published On: 3 Tetor, 2016

Albërie Hadërgjonaj: Kam frikë nga Alban Ramosaj (Foto)

Kënga Magjike ka çelur siparin këtë të diel duke filluar zyrtarisht fazën e parë të prezantimeve të këngëve.

Një ndër konkurrentët e puntatës së parë ka qenë Alban Ramosaj, i cili ka performuar këngën konkurruese me titull “Aurora”.

Kënga është pëlqyer nga shumë fansa dhe një nga personat që e kanë komplimentuar këngëtarin ka qenë edhe tezja e tij, këngëtarja Albërie Hadërgjonaj.

Më herët, Albëria ka marrë pjesë në këtë festival me këngën “Me dorën shtrirë”, e konsideruar një nga këngët më të bukura të edicionit të kaluar.

Por këtë vit ajo ka lajmëruar se nuk do të jetë pjesë e tij pasi “ia ka frikën Albanit”.

“Edhe këtë vit desha të marr pjesë, por nga Albani kam frikë. Artisti më i mirë shqiptar për momentin. Më vonë mund të dalin, por tani për tani është mbret. Nipi im me këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”. Hajde fitore e padiskutueshme!”- shkruan Albëria në Facebook./Blitz.al/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...