Published On: 30 Prill, 2016

Albano Bogdo: Të lumtë b… more Çani, u bëre milioner duke nxjerrë mutin në TV

Gazetari Arian Çani ka pasur gjatë mbrëmjes së sotme të ftuar në emisionin e tij ‘Zonë e Lirë’ këngëtaren Xhesika Ndoj, balerinën Kallashi dhe këngëtaren Gugu. Gjatë emisionit ka pasur biseda provokative, dhe akuza mes të ftuarave, ku Xhesika Ndoj akuzon Gugunë se i ka marrë të dashurin.

Por mesa duket aktorit të humorit, Albano Bogdo nuk i kanë pëlqyer shumët të ftuarat. Ai ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook ku shkruan: “Eh more Arjan Çani…të lumtë b..tha, u bëre milioner duke nxjerrë m..t në televizor”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...