Published On: 26 Janar, 2016

Alarm për zjarr në Qendrën Tregtare në Bregun e Diellit (Video)

  • Para pak çastesh në Qendrën Tregtare në lagjen Bregu i Diellit, në njërin prej lokaleve të pashfrytëzuara është ndezur një zjarr nga disa të rinj.

Policia dhe njësiti i zjarrfikësve kanë mbërritur në kohënë vendin e ngjarjes dhe kanë arritur ta shuan zjarrin, duke arritur që zjarri mos të përhapet.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka konfirmuar për KosovaPress se nuk ka asnjë të lënduar dhe se zjarri është shuar menjëherë, duke mos shkaktuar as dëme materiale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...