Published On: 16 Korrik, 2016
Bota |

Alarm për bombë në një qendër tregtare në Moskë

Në qendrën tregtare “Gagarin” në Moskë, njerëzit janë evakuuar për shkak të një paralajmërimi për bombë.

Qendra tregtare gjendet në jug të kryeqytetit rus, Moskë, shkruan Sputnik, transmeton GazetaExpress.

“Vizitorët dhe stafi në qendrën tregtare Gagarin janë evakuuar pas një kërcënimi për bombë, që është marr nga një telefonatë anonime”, i ka thënë një burim./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...