Published On: 13 Tetor, 2016
Bota |

Alarm për bombë në aeroplanin rus në Gjenevë

Një aeroplan pasagjerësh i kompanisë ajrore ruse “Aeroflot” u evakuua në aeroportin e Gjenevës, pasi një person kishte kërcënuar me bombë

Personi i arrestua pasi kishte kërcënuar se kishte bombë në aeroplan, njofton prokurori i shtetit në Gjenevë, shkruajnë mediat franceze, transmeton Gazeta Express

Një zëdhënës nga zyra e prokurorit të shtetit në Gjenevë tha se njeriu i arrestuar ishte me origjinë ruse. Aeroplani mbante 115 pasagjerë dhe ekuipazhin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...