Published On: 28 Shtator, 2016
Bota |

Alarm për bombë: Evakuuohen udhëtarët në një tren në Gjermani

Një operacion policor është duke u zhvilluar në një stacion hekurudhor Leipzig në Gjermani pas një kërcënimi për bombë, transmeton Klan Kosova.

Thuhet se i dyshuari gjendet ende në bord.

Policia dhe njësitë speciale kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...