Published On: 30 Korrik, 2016

Alarm në Munih, evakuohen njerëzit nga një qendër tregtare

Policia gjermane ka larguar disa persona nga qendra tregtare “Pasing Arkaden” në qytetin e Munchen. Poasht, autoritetet e sigurise kanë larguar gjithë njerëzit si dhe ka mbyllur edhe stacionet e trenave.

Policë shihen gjithandej mirëpo nuk ka ndonjë informacion korrekt se çfarë është duke ndodhur

“Pasing Arkaden” gjendet disa kilometra larg nga qendra tregtare “Olimpia”, ku ndodhi sulmi javën e kaluar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...