Published On: 19 Qershor, 2016
Bota |

Alarm në Bruksel, dy valixhe të dyshimta në stacionin e trenit

Policia në Bruksel ka evakuuar stacionin kryesor të trenit, pas gjetjes së dy valixheve të dyshimta.

Valixhet janë vënë re nga pasagjerët të cilët kanë njoftuar policinë, dhe pas alarmit të sigurisë është evakuuar stacioni i trenit.

Forca të shumta policie mbërritën në vendngjarje, si dhe nisën hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...