Published On: 17 Mars, 2016

Alarm i rremë për bombë në mëhallën e Sali Berishës

Një alarm për bombë vuri në lëvizje policinë e Tiranës, por më nga hetimet rezultoi se alarmi ishte i rremë.

Një telefonatë anonime tha se kishte një bombë pranë Rrugës së Elbasanit, ku ndodhen disa lokale të njohura.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe nisi menjëherë hetimet, duke vendosur edhe shiritin e perimetrit të sigurisë.

Pas kontrolleve të hollësishme nuk është gjetur asgjë e dyshuar. “Nuk është gjetur asgjë e dyshimtë”, thanë burimet policore.

Disa media shkruajnë se alarmi është dhënë tek rruga “Mustafa Matohiti” ku banon ish-kryeministri Sali Berisha.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...