Published On: 15 Shtator, 2016

Alarm i rrejshëm – S’ka bombë te shtëpia e drejtorit të Postës

Alarmi se një mjet i dyshuar shpërthyes është vendos në shtëpinë e drejtorit të Postës, Sejdi Hoxhës, po del të jetë i rrejshëm.

 

Zyra për Informim në Policinë Pajonale të Prishtinës e ka konfirmuar për Express se mjeti i dyshuar ishte vendosur në karrocën  fëmijëve dhe ishte vetëm një dhuratë.

Gazetari i Gazetës Express raporton se dhurata e vendosur në karrocën e fëmijëve ishte nga një fqinje e tyre e cila ia kishte lënë për festën e Bajramit të Vogël.

Familja Hoxha në momentin që e kanë parë kutin kanë dyshuar për mjet shpërthyes dhe e kanë raportuar në Polici.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...