Published On: 19 Tetor, 2016

Akuzohet për tentim vrasjeje njeriu me “gjysmë-kokë”, ia kishte vënë flaken dyshekut të vet

Carlos Rodriguez, i njohur në mesin e miqve të vet si “njeriu gjysmë-kokë”, pasi kishte humbur gjysmën e kokës në një aksident me makinë, është arrestuar për tentim vrasjeje, pasi që ia kishte vënë flakën dyshekut të vetë.

Ai është arrestuar të hënën nën dyshimin se ia ka vënë flaken dyshekut jashtë shtëpisë së vet, transmeton Express.

Tani, 31-vjeçari akuzohet për tentim vrasjeje, për shkak se ka shkaktuar zjarr të madh afër shtëpive të fqinjëve, raporton “NBC Miami”.

Sipas raportit të arrestimit të tij, zjarri ka përbërë kërcënim të menjëhershëm ndaj jetëve dhe sigurisë së banorëve. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...