Published On: 1 Shkurt, 2016

Aktorja e ‘O Sa Mirë’ sfidon Rita Orën (Foto)

Linda Jarani ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram.

Aktoren më mirë të njohur si Rozafa e serialit të mirënjohur shqiptar ‘O sa mirë’ e kanë krahasuar me këngëtaren shqiptare, Rita Ora.

Në fakt, Linda ka të veshur një këmishë transparente teksa i shihen jelekët dhe kjo ka bërë që fansat e saj ta quajnë, Rita Jarani, transmeton Telegrafi.

“Vetëm edhe pak dhe bëhesh Rita Jarani”, ka qenë një ndër komentet e shumta që kanë ardhur në adresën e aktores në Instagram.

E gjithë kjo, pasi që kohët e fundit këngëtarja shqiptare, Rita ora ka publikuar shumë fotografi, ku shihet krejtësisht lakuriq dhe kjo ka shtyrë, që komentuesit ta krahasojnë Lindën me hitbërësen “How we do”.

Image
Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...