Published On: 21 Shkurt, 2016

Aktivitetet e dyshimita të liderve të VETËVENDOSJES me shërbimin e fshehtë serb – BIA (Video)

LEXONI edhe këto:

http://www.shqiptari.eu/nese-flet-ky-kriminel-hashim-thaci-nuk-behet-president-profili-i-nje-vrasesi-me-pagese-1/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-azem-syla-kercenonte-paguani-10-milione-dollare-ose-nuk-dilni-te-gjalle-do-ju-vrasim-si-serbet/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-presidenti-zgjidhet-te-enjten-ldk-ja-e-jep-besen-neser-ta-shpetoje-vendin-nga-lufta-qytetare/

http://www.shqiptari.eu/trego-hashim-si-e-mbanin-udbkos-i-vellaun-tand-me-banane-donhill-e-darka-ne-restorant-trokja/

http://www.shqiptari.eu/myslimani-i-devotshem-qe-nuk-pi-raki-me-shqiptare-vec-me-serb-video/

http://www.shqiptari.eu/ja-si-i-udb-a-i-vendoste-njerezit-e-saj-ne-krye-te-lpk-se-dhe-luftes/

Aktivitetet e dyshimita të liderve të VETËVENDOSJES me shërbimin e fshehtë serb – BIA.

E shpërndarë nga Albanian Real Fakt.

 

 

 
Displaying 5 Comments
Have Your Say
 1. Mentor Krasniqi thotë:

  James! A ti e ke shkrujt kete artikull a?

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)
 2. Jusuf Ejupi thotë:

  Per regjimin e Isa Mustafes dhe zevendesin e tije,Hashim Thaqi,per oponentet e tyre politik,gjithecka eshte e pa qarte,konspirative dhe aktivitete te dyshimta,duke i lidhe me sherbime te huaja,e kryesisht duke i lidhe me sherbime serrbe.Zakonisht,keto shpifje behen kure regjimit i vie ngusht nga trysnia qytetare,per llogaridhenje per vendime antikombetare dhe te demshme per shtetin,sic jane “AKS” dhe demarkacioni,korrupcioni,krimi i organizuar,me nje fjale qeverisje antishteterore,anti njerzore dhe anti kombetare.Por,keto tashme nuk pine uje,sepse jane aq te tejdukshme,sa edhe femija po i dijene.Keto,madje jane edhe te ulta,sepse perdoret nje fjalor rrugaqesh,duke mos ofruar asnje argument per keto genjeshtra e insinuata te tipit neokomunist e fashist.Koha do ta tregoj,se keto genjeshtra do te ju kthehen si bumerang,duke i shtuar edhe me shume qytetare qe do ta kundershtojne kete qeveri destruktive,te shitur per interesa te huaja dhe qeveri antikombetare.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(8) Nuk Pelqej(2)
 3. musa thotë:

  Une e di nje gje se gjate periudhes se apa4thejdit te Millosheviqit, pushteti fashisoid dhe racist serb e kishte problem te gjeje nje shqiptar “te ndershem” per ta paraqitur para faktorit nderkombetar se ja neve shwiptareve u japim pushtetin. Mezi e paten gjetur nje pijanec dhe analfabet qe quhej Sejdo Bsjramoviq nga Medvegja. Ishte nje periudhe e veshtire, por nuk ka pasur periudha me te lavdishme kur i tere populli shqiptar ne ish Jugosloavi e sidomis ne Kodove ishte bashkuar, hemoogjinizuar duke refuzuar nenshtrimin ndaj kasapit te Ballkanit, Millosheviqit.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(2)
 4. musa thotë:

  Thaqi ne sherbim te Serbise, gjithashtu Isa, tash Vetevendosja, sa ishte gjalle Ibrahim Rugova, gjithashtu edhe Adem Demaqi, paj neve na u paska qi nana bre. Po te kishim shtet dhe sherbim intelegjent te hajrit, dezinformuesit e tille do te duhej te izolohen ne burg te sigurise se larte, qe te mos munden as nga burgu te perhapin lajme te rrejshme.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(7) Nuk Pelqej(0)
 5. Agimi thotë:

  Veq ja paskan fut kot Vetvendosjes kto shpifje vin nga Pozita Hashimi e Isa sa tregojn per tjert pse nuk po tregojn per vetveten se kush ishin edhe kush jan

  Përgjigjiuni
  Pelqej(7) Nuk Pelqej(3)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...