Published On: 10 Prill, 2016

Aktivistja ruse thotë se seks skandali i saj u planifikua nga Putin (Video)

Natalia Pelevina, aktivistja ruse që u përfshi në skandalin e seksit nuk ka dyshime se përgjegjës për zbulimin e aferës së saj me ish-kryeministrin e Rusisë është Vladimir Putin.

Një video sekrete e saj dhe Mikhail Kasyanov i paraqet ata në skena intime seksi dhe biseda tjera private.

Pelevina është e bindur se shërbimet sekrete ruse planifikuan filmimin e videos.

“Duhet të jetë Putin. Nuk kam dyshim për këtë”, ka thënë Pelevina për CBC.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...