Published On: 26 Mars, 2016

Aksioni policor shkakton panik tek qytetarët e Kumanovës

  • Aksioni i mbrëmshëm policor ka shkaktuar frikë dhe panik edhe ndër banorët e Kumanovës. Qytetarët shprehen të revoltuar dhe me kritika ndaj pushtetit, i cili sipas tyre tenton të inskenoj skenar nga më të ndryshmet, me të vetmin qëllim që të fus frikë dhe panik ndër qytetarët.

“Banor i Kumanovës: Shteti është bërë sikur pa ligj”.

“Kjo është vetëm sa me e shqetësuar popullin, e sidomos popullin shqiptar, kjo është vetëm se prapavijë e politikës, sigurisht është duke e bërë ndokush”.

“Kuptohet se kjo është së situatë e montuar për të kriju panikë në mesin e popullatës. Këto vijnë drejtpërsëdrejti nga ana e qeverisë, këto janë montime nga Ali Ahmeti, nga Nikolla Gruevski, që të shkaktojnë frikë në popullate, kjo është e tëra”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...