Published On: 26 Gusht, 2016

Aksioni i VV-së: Një i arrestuar, një tjetër i alivanosur

Një qytetar është arrestuar në përfundim të aksionit të Lëvizjes Vetëvendosje, për të vendosur një pano në afërsi të shtëpisë së kryekuvendarit Kadri Veseli.

Po ashtu një tjetër është alivanosur dhe është duke marrë ndihmë mjekësore, ndërsa të dy këto zhvillime kanë rrjedhur pas sulmit që i është bërë një veture të Policisë së Kosovës, njofton Klan Kosova.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Misini thotë:

  VV paskan shkue per ta vete Lulin e nanes Pse shkove
  te Adem jashari dhe pse nuk u paraqite si Kadri vesel sklliba
  po the se je lul majke ! I derguar i kujt ke Lul he lulaqku ti majku
  u P……serbsku jebemo I than VV Lulit!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...