Published On: 30 Maj, 2016

Aksion policor, bastiset shtëpia e zyra e administratores së Gjykatës Supreme

Policia e Kosovës pas pak pritet të filloj një aksion ku do të bastisen dy lokacione.

Këto lokacione janë pronë e B.H, Administratore në Gjykatën Supreme e dyshuar.

Burime të gazetës Zeri bëjnë të ditur se do të bastiset zyra e saj dhe banesa, pritet edhe arrestimi i saj , e njëjta dyshohet për shpërdorim detyre.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...