Published On: 8 Shtator, 2016

Aksion ndaj krimit të organizuar në gjithë Kosovën

Policia e Kosovës është duke ndërmarrë një aksion ndaj krimit të organizuar në disa lokacione në gjithë Kosovën.

Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar zëdhënësi Daut Hoxha që ka theksuar se në fokus është kontrabanda me mallra dhe dukuritë tjera të ndërlidhura me të.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...