Published On: 17 Maj, 2016

Aksion i madh i policisë në Prishtinë, arrestohet një person

Policia e Kosovës sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndërmarr aksion bastisjesh në kryeqytet. Aksioni është zhvilluar në rrugët “Shaip Spahia” në afërsi të varrit të presidentit Ibrahim Rugova

Indeksonline ka qenë në vendin e ngjarjes, ku me këtë rast policia ka arrestuar një person.

Në ndërkohë, ne do t’ju sjellim detaje tjera nga ky aksion dhe motivet e tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...