Published On: 28 Mars, 2016

Aksidentohet shqiptari 25-vjeçar, plagosen dhe 3 italianë (Foto)

  • Një 25 vjeçar shqiptar mbeti i plagosur në një aksident të ndodhur në Itali.

Dy makina u përplasën përballë me njëra-tjetrën në rrugën e Porto Recanati, por fatmirësisht pavarësisht përplasjes së fortë nuk u shënuan viktima. Nga aksidenti mbetën të palgosur 4 djem, dy prej të cilëve më rëndë.

Shqiptari drejtonte një nga makinat e përplasura, ndërsa në tjetrën ndodheshin tre italianë. Mediat italiane nuk japin identitetin e shqiptarit të aksidentuar, por thuhet se gjendja e tij shëndetësore është jashtë rrezikut për jetën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...