Published On: 1 Mars, 2016

Aksidentohet rëndë Niang, humbet sezonin? (Foto)

 

  • Një ndër futbollistët më në formë gjatë këtij sezoni te Milani, Mbaye Niang ka kaluar një fundjavë shumë të vështirë. 

Sulmuesi francez është aksidentuar me makinën e tij pas ndeshjes me Torinon.niang 2

Në aksidentin në fjalë, reprezentuesi francez ka dëmtuar shpatullën dhe kavilien duke humbur sezonin me Milanin.

Kjo nuk është herë e parë që Niang ka probleme me makinën pasi edhe më parë sa ishte lojtar i Montpellier kishte shkatërruar Ferrarin e tij në një aksident. /Telegrafi/

niang 1  niang 3

niang 4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...