Published On: 18 Qershor, 2016

Aksidentohet nga kamioni, humb jetën shqiptari në Holandë

Një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në një aksident të ndodhur në Holandë.

26-vjeçari është përplasur nga një kamion në qytetin e Roterdamit, dhe më pas ka ndërruar jetë gjatë transportit për në spital.

Mësohet se i riu është gjetur në afërsi të një pike karburanti dhe fast-food-i të kompanisë “McDonalds”.

Sipas policisë viktima nuk kishte marrë plagë me thikë apo armë zjarri. Kësisoj, pista kryesore e hetimeve është fokusuar në faktin se 26-vjeçari ishte një klandestin që po përpiqej të hipte në kamion.

/E.SH/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...